Міністерство соціальної політики разом з Громадською організацією «Прометеус» та асоціацією «Інформаційні технології України» підписали Меморандум про співпрацю  та презентують соціальний проект «Ти зможеш усе ! Можливості безмежні».  

        Меморандум підписано з метою об’єднання зусиль, спрямованих на реалізацію Програми   діяльності Кабінету Міністрів України  в рамках цілей Міністерства соціальної політики у сфері підвищення якості навчання людей з інвалідністю і спрямовані у подальшому їх працевлаштуванні в ІТ- компанії.

      Проект складається з повного циклу надання можливості усім бажаючим особам з інвалідністю навчатись безкоштовно на онлайн курсах та по закінченню навчання прийняти участь у конкурсах на вакантні посади в провідних  ІТ-компаніях  України .

     Проект триватиме наступні півроку у кілька етапів . Реєстрація охочих взяти участь у проекті відбуватиметься 5 лютого 2020 року. Під час реєстрації учасники мають право обрати два обов’язкові курси і, за власним бажанням, декілька додаткових курсів.

     Навчання розпочнеться з 5 березня 2020 року. Навчальний процес триватиме 14 тижнів, ще тиждень – на складання тестів та отримання сертифікатів, а далі – курси на вакантні посади.

    З метою реалізації цього Проекту необхідно залучити  та вмотивовувати до участі якомога більшу кількість осіб з інвалідністю, створити умови для навчання ( виділити приміщення, забезпечити учасників комп’ютерною технікою, доступом до мережі ).