На початку лютого розпочалася районна Спартакіада школярів закладів загальної середньої освіти.

03.02.2020 року відбулися зональні змагання з баскетболу (3х3) серед юнаків та дівчат (2003-2005 р.н.).

У фінал вийшли команди: Заслучненського ліцею ім. О.Іщука (юнаки і дівчата), Росоловецького ліцею (юнаки), Печеської ЗОШ І-ІІІ ст.(юнаки і дівчата) та Западинської ЗОШ І-ІІІ ст.(дівчата).

Продовженням районної Спартакіади школярів стали фінальні змагання з баскетболу (3х3) серед юнаків та дівчат, які відбулися 11.02.2020 року на базі Заслучненського ліцею ім. О.Іщука.

За підсумками змагання команди посіли наступні місця:

юнаки :

І місце – Печеська ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель фізичного виховання — Віктор Микитюк);

ІІ місце – Заслучненський ліцей ім. О.Іщука (вчитель фізичного виховання – Олександр Копичинський);

ІІІ місце – Росоловецький ліцей (вчитель фізичного виховання – Леонід Бенюк);

дівчата:

І місце — Печеська ЗОШ І-ІІІ ст. (вчитель фізичного виховання — Віктор Микитюк);

ІІІ місце – Западинська ЗОШ І- ІІІ ст.(вчитель фізичного виховання – Сергій Хабуда).

Головний спеціаліст відділу молоді, спорту та комунікацій з громадськістю Марина Лігінчук привітала та нагородила переможців дипломами та медалями управління освіти, культури, молоді та спорту Красилівської РДА.

Вітаємо переможців!