Щороку в Україні виникають тисячі пожеж в природних екосистемах, що завдають значної шкоди, в першу чергу навколишньому середовищу та громадянам. Аби зменшити невтішну статистику, інспектор відділу контролю за особливо важливими об’єктами та застосування санкцій центру забезпечення діяльності ГУ ДСНС в Хмельницькій області Приходько А. А. спільно з представниками Красилівського районний сектор ГУ ДСНС в Хмельницькій області та завідувачем сектору з питань цивільного захисту населення Красилівської райдержадміністрації Соколом С.А. провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з громадянами з метою протидії пожежам у лісових масивах.

З метою недопущення виникнення пожеж у природних екосистемах, 10 серпня було проведено профілактичні заходи з громадянами. Співробітники Служби порятунку та представник РДА нагадали людям про небезпеку розведення вогнищ на відкритих територіях, особливо наголосили на необхідності суворого дотримання правил безпеки під час відвідування лісових масивів, адже порушення елементарних правил пожежної безпеки може стати причиною масштабних пожеж та трагічних наслідків.

Шановні громадяни! Якщо ви помітили загорання в лісах, на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101». Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків.