18 серпня 2017 року голова райдержадміністрації Ніла Островська  спільно з заступником голови районної ради Миколою Біликом провели виїзний прийом громадян на території Яворівецької сільської ради в с. Слобідка-Красилівська за участю представників відділу Держгеокадастру у Красилівському районі, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Красилівського відділу Пенсійного фонду України.

Виїзні прийоми громадян керівниками району здійснюються з метою поспілкуватись з населенням району та допомогти у вирішенні проблемних питань. Отже, цього разу місцевими жителями порушувались питання щодо об’єднання територіальних громад, проведення ремонтних робіт дорожнього покриття, автобусного сполучення по маршруту Красилів — Яворівці, приватизації земельних ділянок, які розташовані за межами населеного пункту, пенсійного забезпечення, підвищення розміру пенсії, виплати коштів за рішенням суду дітям війни, порядку нарахування житлової субсидії, сміттєзвалища та вивозу твердих побутових відходів, проведення ремонтних робіт дитячого дошкільного навчального закладу та ін.

На більшість поставлених питань місцеві жителі отримали ґрунтовні відповіді та рекомендації, а ті звернення громадян, які потребують детального вивчення, будуть доручені керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, установ щодо їх вирішення.