24 жовтня 2018 року в приміщенні управління соціального захисту населення райдержадміністрації проведено семінар-нараду з уповноваженими особами органів місцевого самоврядування щодо порядку призначення житлових субсидії на опалювальний період.
![](https://krasyliv-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2018/10/соц1-7-640x400.jpg)
24 жовтня 2018 року в приміщенні управління соціального захисту населення райдержадміністрації проведено семінар-нараду з уповноваженими особами органів місцевого самоврядування щодо порядку призначення житлових субсидії на опалювальний період.