12 серпня 2020 року голова Красилівської районної державної адміністрації Василь КРАВЧУК провів особистий виїзний прийом громадян на території Дружненського старостинського округу та Заставківського  старостинського округу Красилівської міської ради.

До участі у прийомі громадян долучилися: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Марина Слободянюк, прокурор Старокостянтинівської місцевої прокуратури Андрій ШИБІНСЬКИЙ, начальник сектору превенції Красилівського відділу поліції ГУ НП у Хмельницькій області Андрій ДАНИЛЮК.

Під час прийому громадян було порушено питання щодо ремонту дорожнього покриття.

Звернення  для детального вивчення голова райдержадміністрації взяв під особистий контроль та дав доручення відповідним службам вирішити зазначене питання по суті.