11 серпня 2020 року голова Красилівської районної державної адміністрації Василь КРАВЧУК провів особистий виїзний прийом громадян на території Воскодавинської сільської ради. До участі у прийомі громадян долучилися: прокурор Старокостянтинівської місцевої прокуратури Максим ПОДВОРНИЙ, начальник сектору превенції Красилівського відділу поліції ГУ НП у Хмельницькій області Андрій ДАНИЛЮК.

Під час прийому громадян порушувалися питання щодо розрахунку субсидії,  функціонування дитячого навчального закладу, загальноосвітньої школи та ФАПу на території даної сільської ради після реформи децентралізації.
             Цього ж дня голова Красилівської РДА Василь Кравчук провів особистий виїзний прийом громадян на території Чепелівського  старостинського округу Красилівської міської ради. До участі у прийомі громадян долучилися: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Марина Слободянюк, прокурор Старокостянтинівської місцевої прокуратури Максим ПРОДВОРНИЙ, начальник сектору превенції Красилівського відділу поліції ГУ НП у Хмельницькій області Андрій ДАНИЛЮК.

Під час прийому громадян було порушено питання щодо приватизації земельної ділянки в с.Чепелівка.

На всі порушені питання мешканці громад отримали вичерпні відповіді та рекомендації.

Питання, що потребують детальнішого вивчення, голова райдержадміністрації взяв під особистий контроль та дав доручення відповідним службам вирішити проблемні питання по суті.