4 та 6 березня 2019 року на базі Красилівської районної державної адміністрації майстром виробничого навчання з циклу практичної підготовки Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області Безп’ятчуком Сергієм Леонтійовичем проведено заняття з функціонального навчання керівників ланок з обслуговування захисних споруд цивільного захисту.

 Під час занять слухачі отримали цікаву, пізнавальну та корисну інформацію щодо  організаційно-штатного призначення та дій формувань з обслуговування захисних споруд. Під час проведення занять особливу увагу надали практичній складові дій формувань. Слухачі матеріал сприймали з зацікавленістю, під час занять йшло жваве обговорення матеріалу, що викладався. Для більш якісного та повного сприйняття матеріалу було використано мультимедійне обладнання з презентаціями по темах що вивчаються. Практична складова проводилась на базі пункту управління районної державної адміністрації.

Для подальшого закріплення та вивчення матеріалу слухачі отримали відповідну інформацію на електронних носіях. Залишається тільки побажати успіху керівникам ланок в їх непростій, але відповідальній справі, та подякувати за професіоналізм  викладачу Сергію Безп’ятчуку.