07 грудня 2018 року фахівцем із соціальної роботи Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, який працює на території Митинецької сільської ради С.Пасічник в приміщенні Митинецької загальноосвітньої школи з учнями 8-9 класів було проведено заняття з елементами тренінгу «Протидія булінгу в дитячому середовищі». Діти прийшли до висновку, що всім потрібно пам’ятати золоте правило: усе, що хочете аби робили вам люди, те робіть і ви їм.
![](http://krasyliv-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2018/12/ма2.jpg)
?