10 липня 2019 року фахівець з соціальної роботи Красилівського районного центру соціальних служб для сім`ї дітей та молоді К. Лащук провела групове консультування з підлітками Чернелівського старостинського округу «Торгівля людьми – грубе порушення прав громадян». Присутніх було ознайомлено з протиправними явищами торгівлі людьми у сучасному суспільстві, як соціальним явищем, його історичними витоками і сучасними проявами. Фахівець із соціальної роботи розповіла про способи  протистояння злу, насильству, несправедливості, про шляхи виходу із  ситуацій, спираючись на положення та усвідомлення міжнародних правових документів. Слухачі були  поінформовані про гостроту проблеми торгівлі людьми, з ними було обговорено причини, форми та ознаки цього явища; вказано на небезпечні наслідки та шляхи потрапляння в ситуацію торгівлі людьми.