22 серпня 2017 року в рамках проведення заходів до Дня Незалежності України  заступник голови райдержадміністрації Ірина Морозович, працівники районної державної адміністрації, міської ради, Будинку творчості дітей та юнацтва, школярі міста Красилова зібрались разом аби висловити свою громадянську позицію та прикрасити дерево, яке символізує мир, незалежність та єдність України.

В цей день районна рада лідерів учнівського самоврядування Красилівщини оголосила  старт патріотичної акції «Діти Красилівщини – за мир в Україні!», приуроченої міжнародному Дню Миру, який відзначатиметься 21 вересня. Піднявши вгору жовто-блакитні голуби,  учасники акції  голосно заявили про своє бажання жити в єдиній, соборній державі та закликали  всіх  присутніх об’єднатися в своїх думках і діях, аби відстояти мир, своє майбутнє і мирне життя в рідній Україні!

Кожний із нас має надію, що Україна, як і це символічне дерево, буде міцною  своїм корінням та яскравою, як цвіт калини! Нехай наші добрі справи додають нашій рідній Неньці сили,  а білі голуби оберігають від усього злого!