Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Ось і прийшов той час, на який всі ви так довго чекали. Для вас пролунає останній дзвінок. Малечі він сповістить про те, що настала чудова пора — літні канікули. Хочу побажати, щоб вони були незабутні, веселі та цікаві. Знаю, що восени, коли ви повернетесь за шкільні парти, буде про що розповісти друзям.

Для випускників цей останній дзвоник буде трішки сумним, тому що він сповістить про розставання з дитинством і про те, що вже завтра настане доросле життя. Бажаю, щоб всі молоді люди вступили до тих навчальних закладів, які вони для себе обрали, отримали гарну сучасну освіту і улюблену професію. Вірю, що ви всі реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Впевнений, що всі ми пишатимемося вашими досягненнями.

Глибоко вдячний педагогам і батькам! Ви своєю любов’ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності підростаючому поколінню, віддаючи їм тепло своїх сердець та знання.

Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!

 

 

Голова райдержадміністрації                                                                                 Василь КРАВЧУК