Сьогодні в Україні відзначають День рятівника. Це професійне свято аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, а також громадян, які зробили внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей.

17 вересня в 14-й державній пожежно-рятувальній частині ГУ ДСНС України в Хмельницькій області відбулися урочистості з дотриманням усіх карантинних норм з нагоди Дня рятівника.

З професійним святом працівників ДСНС привітали та побажали успіху у роботі заступник голови райдержадміністрації Олександр Конусь, голова районної ради Василь Пасічник, Красилівський міський голова Ніла Островська. Уже традиційно кращих працівників нагородили грамотами, подарунками і квітами.

За високий професіоналізм, сумлінне, самовіддане виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята – Дня рятівника нагородили Грамотами районної ради та районної державної адміністрації:

         БАЛЮХА Михайла Петровича – начальника караулу 14 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС у Хмельницькій області, лейтенанта служби цивільного захисту;

СИНИЦЮ Віктора Олександровича – диспетчера 14 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС у Хмельницькій області, старшину служби цивільного захисту.