Непомітно минають роки, і переможна весна 45-го стала для нас вже історією. Час невблаганно спирає в пам’яті факти, імена, події…

З болем в серці визнаємо, що рідіють ряди наших ветеранів, але наш святий обов’язок — берегти й передавати нащадкам пам’ять про трагедію війни, про мужність і нездоланність Українського народу.

8 травня в День пам’яті та примирення та напередодні  Дня Перемоги завітали до ветеранів з подарунками та словами вдячності керівники Красилівського району.

Вони подякували їм  за мужність, героїзм, силу духу, безмежну любов до Батьківщини, а також побажали міцного здоров’я, благополуччя, добробуту, родинного тепла та мирного неба та вручили іменні листівки, відзнаки – ювілейні медалі «75 років перемоги», матеріальну допомогу, подарункові набори.

Шановні ветерани, дякуємо кожному з вас за перемогу, яку ви здобули ціною здоров’я та життя. Ми пишаємося вами і ніколи не забудемо ваш подвиг.

Висловлюємо щиру подяку Народному депутату Олені Копанчук, СК Кузьминський (директор Михайлюк А.М.), ТМ «Мамин Хліб» (директор Білявець О.П.), ТОВ «М»ясник» ( директор Басалай А.В.), ДП ПрАТ «Оболонь»Красилівське» ( директор Пейко В.П.), ТОВ «Агропарнер-1» ( директор Федченко В.О.) за надані подарунки ветеранам до Дня 75 річниці Перемоги