Хмельницьку область на селекторній нараді представили голова облдержадміністрації Дмитро Габінет, перший заступник голови Роман Примуш, керівники окремих структурних підрозділів, представники правоохоронних органів, керівники профільних служб області.

«Зараз ми посилюємо боротьбу з нелегальним виробництвом та обігом алкогольної продукції. Така тіньова діяльність завдає збитків державному бюджету та створює небезепеку для здоров’я нашого населення. Ми не можемо закривати очі на цю проблему, тому повинні системно працювати над її вирішенням. Випадки нелегальної торгівлі алкоголем мають піти в історію», — зазначив Олексій Гончарук.

За його словами, для належної організації роботи Генпрокурор дав відповідне доручення в кожну регіональну прокуратуру. Також Прем’єр-міністр повідомив, що з 1 травня в Україні запрацює система «Електронна акцизна марка», покликана захистити споживачів від контрафактної алкогольної продукції. Уряд дав старт запровадженню даної системи на засіданні 12 лютого. Урядове рішення передбачає нанесення на марку акцизного податку для алкогольних напоїв QR-коду та штрих коду. У них будуть зашифровані реквізити марок. Запровадження таких кодів є необхідною передумовою для створення системи контролю за обігом підакцизних товарів.


Також в ході наради Прем’єр-міністр наголосив на активізації процесів, спрямованих на легалізацію трудових відносин, ліквідацію заборгованості по заробітній платі, забезпечення якісного шкільного харчування.