19 березня 2019 року, фахівець із соціальної роботи Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді К.Лащук в Чернелівській ЗОШ I-III ст..провела бесіду з учнями та батьками «Світ без насильства» під час якої намагалась дати поняття про домашнє насильство. жорстоке поводження з дітьми за межами сім’ї та про те як розпізнати насильство, не допустити його і вміти від нього захиститися.
![](https://krasyliv-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/м1-3.jpg)