8 вересня 2019 року наш Красилів відзначив День міста – 575-ту річницю з часу першої писемної згадки про місто.  

Другий рік поспіль відзначення Дня міста Красилів розпочинається із молитви за мир, добробут та процвітання нашого міста і України. Спільна молитва є великою силою, адже Господь каже: „Де двоє або троє зберуться в ім’я моє – там я є посеред них… Де двоє або троє згодяться разом що-небудь просити в Отця мого Небесного, буде їм”.

На молитовний сніданок з нагоди 575-ї річниці з часу першої писемної згадки про Красилів міський голова запросила представників різних релігійних конфесій, депутатів Красилівської міської ради, членів виконавчого комітету міської ради, меценатів, керівників підприємств, установ і організацій міста.

Захід розпочався хвилиною мовчання перед світлою пам’яттю наших героїв. У щирій спільній молитві присутні не лише просили благословення, довгоочікуваного миру і спокою для нашої Батьківщини, а й дякували Богу, що дає надію на краще майбутнє. У ході заходу усі переглянули відеоролик про здобутки Красилівської громади. Кожен із представників духовенства привітав місто з ювілеєм та подарував громаді подарунок на згадку про цей день. На завершення молитовного сніданку прозвучав музичний твір «Боже великий єдиний, нам Україну храни!».

Урочисті заходи розпочалися традиційним парадом вишиванок, в якому взяли участь керівники області, району та міста, представники підприємств, установ та організацій міста, учні загальноосвітніх шкіл міста, депутати міської та районної рад, члени виконавчого комітету міської ради та жителі міста. Відкривали ходу учні, які несли в руках символ свята – спеціально виготовлені букви та цифри «Красилів 575».

Попереду ходи депутати Красилівської міської ради, члени виконавчого комітету та учасники бойових дій несли 20-ти метровий Державний Прапор України.

Учасники параду вишиванок пройшли центральними вулицями міста під звуки народного аматорського духового оркестру Центру культури „Перлина”.

Під час святкової ходи здійснювалось покладання квітів представниками обласної, районної та міської влади до пам’ятника Героям України та до Дошки слави, віддаючи належні честь і пошану людям, які загинули під час Революції гідності та на сході України. 

Закінчився Парад вишиванок на площі Незалежності, де розпочалось урочисте відкриття святкових заходів.

Красилівську родину з ювілеєм рідного міста привітала міський голова Ніла Островська та подякувала усім і кожному за кожну маленьку і велику справу, яка робить наш Красилів кращим, кращим і кращим.

За вагомий особистий внесок у забезпечення соціально-економічного розвитку м. Красилів, його розбудову і процвітання, Ніла Островська оголосила Подяки міського голови та вручила відзнаки „За плідну співпрацю”:
— Баранюку Олександру Володимировичу, фізична особа підприємець;
— Крутилку Івану Лукичу, генеральний директор ТОВ „Будівельний Альянс Груп”;
— Майору Вячеславу Янушевичу, генеральний директор будівельної фірми „ВТМ”.
Красилівська громада продовжує виконувати свій обов’язок перед учасниками бойових дій на сході України – учаснику бойових дій на сході України Віктору Антонюку та його сім’ї вручено ордер на двокімнатну квартиру в новозбудованому житловому будинку в м. Красилів.
Міський голова також вручила Грамоти виконавчого комітету міської ради і подарунки переможцям конкурсу до Дня міста:
— у номінації „Найкраща прибудинкова територія” – жителям багатоквартирного житлового будинку по вул. Ярослава Мудрого, 1 в м. Красилів;
— у номінації ,,Найкращий під’їзд багатоквартирного житлового будинку” – жителям третього під’їзду ЖБК ,,ДРУЖБА’’ по вул. Богдана Хмельницького, 4 в м. Красилів;
— у номінації „Найкраща територія біля садиби”:
* Галині Голощук, житловий будинок по вул. Щаслива, 19 в м. Красилів;
* Тетяні Ліпській, житловий будинок по пров. Морозівський, 12 в м. Красилів;
* Степану Мацюку, житловий будинок по вул. Перемоги, 19 „В” в м. Красилів;
* Тетяні Сенько, житловий будинок по вул. Долинна, 25 в м. Красилів;
— у номінації „Найкраща територія біля навчального закладу” – Красилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 4 імені Петра Кізюна;
— у номінації „Найкраща територія біля підприємства, установи та організації (магазину)” – магазин квітів по вул. М.Грушевського, 55 в м. Красилів, ФОП Олександр Тимотієвич.

За любов до рідного міста, проявлену ініціативу, особистий внесок у художнє оформлення середовища проживання та відпочинку жителів Красилова, внесок у благоустрій міста, міський голова вручила Грамоти виконавчого комітету міської ради красилівчанам Миколі Літвінюку, Ніні Дідик та Валентині Діхтяр.
У ювілейну 575–ту річницю з часу першої писемної згадки про Красилів на весільний рушник стали Вікторія та Юрій Шиті, яких від усієї громади привітала Ніла Островська.

Разом із красилівською родиною святкує День міста найповажніша жителька Красилова 98-ми річна Марія Францівна Проданюк, яку напередодні свята відвідала міський голова.
В ході святкування, міський голова відзначила багатодітну красилівську родину Олени Циган.

Святкування продовжилося концертом „Я люблю своє місто!” на площі Незалежності за участю творчих колективів громади та святковим частуванням запашними короваями і солодкою випічкою.

За інформацією сайту міської ради