В рамках здійснення модернізації Державної служби зайнятості та сприяння продуктивній зайнятості населення, згідно з Постановою Кабінету Міністрів, з 01 січня 2019 року було запроваджено інститут кар’єрного радника.
Кар’єрний радник – це співробітник центру зайнятості, який забезпечує організацію надання послуг особам, які шукають роботу, зареєстрованим безробітним, здійснює супровід таких осіб з метою їх подальшого працевлаштування.
«Індивідуальний підхід до кожного безробітного – головне завдання кар’єрного радника. Їх робота полягає в оперативному та якісному працевлаштуванню особи», — повідомляє директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.
   
  Для вирішення питання працевлаштування, за необхідності, кар’єрний радник здійснює наступні заходи:
      — надає безробітним інформаційні та консультаційні послуги, пов’язані з працевлаштуванням;
      — пропонує взяти участь у семінарах із техніки пошуку роботи, ярмарках вакансій, професіографічних екскурсіях тощо;
      — організовує тренінги щодо побудови кар’єри та професійного розвитку;
      — надає безоплатні індивідуальні і групові консультації з питань організації та провадження підприємницької діяльності, сприяє в започаткуванні власної справи;
      — допомагає у складанні професійного резюме та в написанні супровідних листів роботодавцям.
 
    Сьогодні у Хмельницькій обласній службі зайнятості працюють 95 кар’єрних радників. З початку року чисельність забезпечених роботою становила 21,8 тис. осіб, з яких майже 45% працевлаштовані оперативно до набуття статусу безробітного. Завдяки індивідуальному підходу кар’єрних радників, працевлаштовано 4,1 тис. осіб з соціально-вразливих категорій. Професійним навчанням було охоплено майже 4,4 тис. безробітних. До тимчасової зайнятості цьогоріч залучили 4,4 тис. осіб, що на 2,4% більше у порівнянні з 2018 роком.
Відділ інформаційної роботи
Хмельницький обласний центр зайнятості
пров. Шевченка, 10
м. Хмельницький, Україна, 29000
тел: +38(0382) 65-74-18 
           +38(0382) 76-46-42