18 лютого 2020 року,  фахівець із соціальної роботи Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді К.Лащук разом із  в.о старости Чернелівського старостинського округу Н.Українець та діловодом  І.Когут здійснили візити у  сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах, крім того, відвідали багатодітну сім`ю переселенців з Донецької області, де виховуються малолітні діти.

У всіх сім’ях провели профілактичні бесіди стосовно способів підвищення батьківського потенціалу, попередження домашнього насильства та жорстокого поводження з дітьми, забезпечення дітей повноцінним харчуванням, дотримання санітарно-гігієнічних умов проживання дітей та недопустимості порушення їх прав. Крім того, надано консультації щодо основ раціонального використання сімейного бюджету та розподілу обов’язків між членами сім’ї. Зокрема, надано консультування з питань протипожежної безпеки.