У результаті проведеного за процесуального керівництва Старокостянтинівської місцевої прокуратури слідчим відділом Красилівського відділу ГУНП в Хмельницькій області досудового розслідування встановлено, що у червні минулого року у м. Красилів 23-річний місцевий мешканець, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, здійснив підпал оздоровчо-спортивного комплексу, який прилягає до багатоквартирного будинку.

Своїми діями він завдав майнової шкоди у розмірі близько 600 тис. гривень.

Стороною обвинувачення в суді повністю доведено винуватість особи у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 194 КК України (умисне пошкодження чужого майна, що заподіяло шкоду у великих розмірах, вчинене шляхом підпалу). Вироком Старокостянтинівського районного суду засудженому призначено покарання у виді 4 років позбавлення волі, від відбування якого звільнено із встановленням іспитового строку тривалістю 2 роки.

Вважаючи таке покарання надто м’яким, прокурором місцевої прокуратури рішення суду першої інстанції оскаржено в апеляційному порядку.

За результатами розгляду апеляційної скарги прокурора вирок районного суду в частині звільнення від відбування покарання з випробуванням Хмельницьким апеляційним судом скасовано та засудженому призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі.

 

Заступник керівника Старокостянтинівської

місцевої прокуратури                                                                     С. Комонюк