У жовтні минулого року на перехресті вулиць Грушевського і Ярослава Мудрого в Красилові сталася дорожньо-транспортна пригода за участі автомобіля «Renault» та мопеда «Yamaha Vino». У результаті зіткнення водій мопеда отримав відкриту черепно-мозкову травму, від якої помер у лікарні.

У ході судового розгляду в суді Старокостянтинівською місцевою прокуратурою доведено винуватість водійки автомобіля, яка також свою вину у скоєному визнала та щиро розкаялася. Погодилася, що вона зобов’язана була надати перевагу в русі водієві мопеда, що їхав головною дорогою, але не подивилася у його бік. Водночас дружина загиблого в ДТП розповіла, що того дня її чоловік поїхав мопедом в ліс по дрова, а невдовзі подзвонили сини й сказали, що він загинув в ДТП».

Потерпілі просили суд винуватиці автоаварії призначити покарання, не пов’язане з реальним ув’язненням, запевнили, що вона повністю відшкодувала завдану моральну шкоду.

При призначенні покарання суд врахував, що обвинувачена вчинила тяжкий злочин, але щиро розкаялася, жінка працює, має сім’ю, утримує одну неповнолітню дитину, немає обставин, які обтяжували б покарання, а також те, що вона добровільно відшкодувала моральну шкоду, завдану злочином, думку потерпілих, які просили призначити обвинуваченій покарання, не пов’язане із реальним його відбуванням.

З огляду на викладене, вироком Красилівського районного суду визнано водійку автомобіля винною у вчинені ДТП та призначено їй основне покарання у виді позбавлення волі строком на п’ять років та додаткове покарання – позбавлення права керувати транспортними засобами строком на три роки. Також суд звільнив останню від відбування основного покарання з випробуванням з іспитовим терміном на 3 роки.

 

Заступник керівника Старокостянтинівської

місцевої прокуратури                                                                                                                                         С.Комонюк