Інформація щодо Програми заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва у Хмельницькій області

20 липня 2017 року підписано Спільну заяву про подальше співробітництво щодо підвищення кваліфікації управлінських кадрів для сфері підприємництва України між Урядом України та Урядом Федеративної Республіка Німеччина.

В рамках двостороннього співробітництва Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та німецьке Товариство з міжнародного співробітництва (GIZ) реалізують Програму з перепідготовки управлінських кадрів Німеччина-Україна: Fit for Partnership with Germany — Готуємося до партнерства з Німеччиною.

Програма є елементом зовнішньоекономічної політики Німеччини і шляхом стажувань в Німеччині сприяє виходу українських підприємств на міжнародні ринки, підвищенню конкурентоспроможності українських підприємств та кваліфікації українських менеджерів.

У 2018 році українським менеджерам/підприємцям і підприємствам пропонуються стажування за наступними напрямками:

  1. 1. Економічна кооперація   без   галузевої  специфіки,   за  загальними напрямками (виробництво, надання послуг, торгівля тощо).
  2. 2. Економічна кооперація з галузевою специфікою за напрямками:

2.1 Економічна кооперація у сфері енергоефективності в промисловості.

2.2. Економічна кооперація у секторі екологічної утилізації відходів.

2.3. Економічна кооперація у секторі охорони здоров’я.

2.4. Економічна кооперація в аграрному секторі.

Учасниками Програми можуть стати керівники середньої і вищої ланки та менеджери зі складу кадрового резерву бізнес-структур, що планують або здійснюють зовнішньоекономічну діяльність, та відповідають наступним вимогам:

— вік від 25 до 45 років;

— вища освіта;

— посада — керівники середньої і вищої ланки та менеджери підприємств, що мають повноваження вести переговори і приймати рішення;

— володіння  іноземною  мовою  (англійська,  російська — для  керівників сільськогосподарських підприємств та топ-менеджерів);

— підприємство    зацікавлено    у    встановленні     ділових     зв’язків    з підприємствами Німеччини.

Тривалість стажування — один місяць за рахунок Уряду Федеративної Республіки Німеччина.

Учасники Програми отримують у Німеччині можливість:

— налагодити особисті контакти з компаніями у Німеччині, знайти надійних партнерів;

— безпосередньо ознайомитись з обладнанням, матеріалами та технологіями німецьких компаній і закупити їх;

— вивчити потенціал збуту власної продукції у Німеччині;

— набути   глибоких   знань,   навичок   та   компетенцій,   необхідних   для підвищення  конкурентоздатності     власного     підприємства     та     сталого співробітництва з німецькими компаніями,

З питань участі в інформаційно-консультаційному семінарі та конкурсному відборі за участю експертів проекту GIZ (жовтень 2017 року) звертатися за адресою: м. Хмельницький, майдан Незалежності, Будинок рад, Департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації, кабінет 135-136.

Контактна особа — Сліпко Олена Петрівна, тел. (0382) 76-59-89, 65-41-86, (097)673-17-37.

Більш детально з умовами участі у Програмі та вимогами до претендентів на стажування можна ознайомитись за посиланням: https://ukraine.managerprogramm.de