В переліку програми Президента «Велике будівництво» – дорожня  інфраструктура, об’єкти соціального, культурного та медичного спрямування. До складу об’єктів охорони здоров’я входять 210 приймальних відділень опорних лікарень, із яких на 154 відділеннях в цьому році здійснюється реконструкція та на 56 – капітальний  ремонт. Завершення робіт за інформацією від ОДА заплановане до кінця поточного року.

«Оновлення об’єктів медичної інфраструктури має надзвичайно важливе значення для кожного регіону України. Адже створення сучасних приймальних відділень сприятиме забезпеченню доступності до всіх медичних послуг та створенню більш комфортних умов для відвідувачів, що надважливо зараз, під час пандемії. Наступного року реалізація програми Президента «Велике будівництво» не зупиняється, наразі головна мета в цьому напрямку – створити всі умови для більш ефективної боротьби з COVID-19, і Мінрегіон тісно співпрацює із Міністерством охорони здоров’я задля підвищення комфорту та захисту громадян», – зазначив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Після реалізації проєктів сумарно площа оновлених приймальних відділень збільшиться на понад 50 тис кв. м. Загальна кошторисна вартість об’єктів відповідно до проєктної документації складає більше 3,9 млрд грн. Фінансування здійснюється з державного та місцевих бюджетів.

Найбільше приймальних відділень буде відбудовано та відремонтовано у Дніпропетровській, Київській, Одеській та Харківській областях.

Робоча група з моніторингу ходу реалізації програми «Великого будівництва», яка створена при Мінрегіоні, постійно моніторить об’єкти на відповідність державним будівельним нормам, зокрема, вимогам безпеки, інклюзії, дотримання термінів та якості робіт.