На Красилівщині триває президентська програма «Велике будівництво».

Україна продовжує ремонтувати та будувати дороги. Цей процес не можна зупиняти, адже це запорука економічного розвитку.  

Зокрема у Красилівському районі уже  проведено  ремонтні роботи, згідно розроблених кошторисних документацій по об’єктам:

  1. Поточний середній ремонт автомобільної дороги місцевого значення О230913 Об’їзна м.Красилів (окремими ділянками); всього 2,128 км.
  2. Поточний середній ремонт автомобільної дороги місцевого значення О230915 Красилів-(Старокостянтинів-Антоніни) (окремими ділянками);

всього 5,081 км., з яких 3,040 км. до с.Заставки, 1,340 від с.Кульчинки до с.Кульчини, 701 м. до с.Кульчини

  1. Поточний середній ремонт мосту на автомобільній дорозі О 230922 Велика Ведмедівка-Кременчуки

Одночасно із викладеним та у зв’язку із  поширенням недостовірної інформації або ж використанням її в тих чи інших цілях звертаємо увагу громадськості щодо поширення в соціальних мережах представниками чинної влади громади  і  так званої «ефективної» діяльності попередньої районної влади навколо реалізації своїх службових обов’язків,  що проекти, які попередньо зазначалися, являються їх надбанням.

Інформуємо,  що  поточний середній ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення здійснюються лише  за рахунок  субвенції з державного бюджету.  Зокрема, оприлюднені дані щодо зазначених вище об’єктів не відповідають реальному стану, оскільки завдяки запровадженню і реалізації проекту «Велике Будівництво» було виконано роботи в більшому обсязі і жодним чином не відповідають поширеній інформації неефективними функціонерами влади.

Крім цього зазначаємо, що аналізуючи інформацію Красилівської райдержадміністрації за 2017-2019 роки, зокрема в частині об’єктів для виконання робіт по ремонту автомобільних доріг,  які потребували змін, у Красилівському районі з року в рік лише залишалися на папері у владних кабінетах  без жодних виділених коштів. Стара як світ схема освоєння «коштів» виглядала наступним чином: об’єкт починали будувати на «папері», усім про це розповідали, а фактично будівництво завмирало, а кошти неефективно витрачали або не виділялись. Документація за рік старіла, тому після кожної зими було потрібно робити її оновлення.

 Однак це є не припустимим,  а тому,  завдяки ініціативі Президента України в рамках проекту «Велике будівництво», це стало можливим із реальним виконанням, яке ми можемо бачити на даний час.

Одночасно із викладеним повідомляємо, що в рамках проекту  «Велике будівництво» роботи продовжуватимуться, зокрема:

  1. Поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення Т-23-24 Старокостянтинів – Антоніни (окремими ділянками) (з розробкою проектної документації) (45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь, очікувана вартість 234 473 324,00 грн., оголошено тендерні процедури, орієнтовно початок виконання робіт жовтень місяць поточного року
  2. Поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення Т-18-04 Корець – Славута – Антоніни (окремими ділянками) (45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь) – тендерна процедура закінчена, визначено переможця, вартість робіт 197 853 893,10 грн. Очікується початок робіт.

         Підсумовуючи, вкотре наголошуємо, що не потрібно обумовлювати заслуги перед громадськістю, оскільки для людей важливий результат.

У перемоги багато друзів, а лише поразка — сирота. У нашому варіанті – це точна перемога, бо і Президент, і  його команда у Верховній Раді, Уряді, місцевих державних адміністраціях  взяли курс на розбудову усіх об’єктів. Наша кінцева мета, щоб усіма соціальними благами користувалися кінцеві споживачі. У нашому випадку – жителі Красилівщини.