05 грудня 2018 року перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний взяв участь у пленарному засіданні тридцять першої сесії районної ради, яке провів голова районної ради василь Пасічник. Перед початком пленарного засідання керівники району привітали усіх присутніх з Міжнародним Днем волонтера, який у всьому світі відзначається 5 грудня, з Днем Збройних Сил України, який відзначатиметься завтра, 6 грудня, та з Днем місцевого самоврядування (7 грудня) – святом тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми рідного села, селища, міста, дбають про його розквіт і зростання, та вручили: Грамоту Хмельницької обласної ради – Вознюку Петру Васильовичу – начальнику загального відділу виконавчого апарату районної ради; Подяку Хмельницької обалсної ради – Ященку Миколі Івановичу – Митинецькому сільському голові; Грамоту Хмельницької облдержадміністрації – Чорнобаю Василю Петровичу – Ледянському сільському голові; Грамоти районної ради та райдержадміністрації:

— Блажевич Надії Василівні – головному бухгалтеру Веселівської сільської ради;
     — Гук Галині Григорівні – депутату районної ради, директору Великозозулинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів;
     — Дзюбаку Анатолію Михайловичу – Яворовецькому сільському голові;
     — Мостов’юк Ользі Василівні – секретарю Западинської сільської ради;
     — Романюк Людмилі Андріївні – депутату районної ради, вчителю української мови Хмельницької ЗОШ І-ІІІ ступенів №8;
     — Харевіч Інні Андріївні – секретарю Малоклітнянської сільської ради.
     У роботі пленарного засідання сесії взяли участь: 23 депутати районної ради із 37 обраних,  сільські голови, начальники відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих відділів та управлінь райдержадміністрації, установ і організацій району.
     Всі питання орієнтовного порядку денного попередньо було розглянуто і обговорено на спільному засіданні постійних комісій районної ради 03 грудня та 05 грудня, перед початком пленарного засідання ради, на засіданні президії районної ради.
Відповідно до депутатського звернення Анатолія Михайлюка, за рекомендацією президії, яка відбулась перед початком пленарного засідання, було запропоновано внести до порядку денного тридцять першої сесії питання «Про звернення депутатів Красилівської районної ради Хмельницької області до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України з приводу майбутнього продажу земель».
На пленарному засіданні ради депутати підтримали пропозицію та затвердили порядок денний тридцять першої сесії, який включає 28 питань, останнє – «Різне».
В ході жвавого обговорення депутати розглянули та прийняли позитивні рішення з  25 питань порядку денного.
Проекти рішень «Про передачу майна зі спільної власності територіальних громад району у власність Красилівської міської об’єднаної територіальної громади» та  «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, для ведення особистого селянського господарства Казмірук Л. М.» депутатами не були підтримані і не прийняті як рішення районної ради.