14 серпня, дев’ятнадцята позачергова сесія районної ради розпочала свою роботу зі спільного засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, економіки та розвитку підприємництва і з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення.
У другій половині дня провели своє спільне засідання постійні комісії районної ради: з питань промисловості, сільського господарства, земельних відносин та екології; з питань  законності, регламенту, депутатської діяльності та місцевого самоврядування.
В ході жвавого обговорення члени комісій як одного спільного засідання, так і другого, детально опрацювали 14 питань орієнтовного порядку денного та рекомендували внести проекти рішень на розгляд пленарного засідання дев’ятнадцятої позачергової сесії районної ради.
Остаточно усі проекти рішень, які вносяться на розгляд дев’ятнадцятої позачергової  сесії, буде проаналізовано на засіданні президії, перед початком роботи пленарного засідання ради, 16 серпня поточного року.
У роботі спільних засідань постійних комісій взяли участь голова райдержадміністрації Ніла Островська, заступники голови райдержадміністрації Дмитро Склонний і Ірина Морозович, голова та заступник голови районної ради Василь Пасічник і Микола Білик,  начальники та керівники окремих відділів, управлінь районної ради і райдержадміністрації, установ району.