Організація роботи з розгляду звернень та особистого прийому громадян є одним із важливих напрямків діяльності органів державної влади, спрямований на захист конституційних прав і свобод людини і громадянина, зміцнення законності та правопорядку. Так, з метою поліпшення умов реалізації конституційного права громадян на особисте звернення, 3 липня 2017 року голова райдержадміністрації Ніла Островська провела особистий прийом громадян.

Питання, з якими звертались жителі району стосувались поліпшення житлових умов, послуг електропостачання, зміни тарифу за газопостачання, виплати матеріальної допомоги по службі за контрактом, виплати допомоги на поховання, ремонту доріг, встановлення пристрою примусового зниження (обмеження) швидкості руху транспортних засобів, штучної нерівності  (піднесення) на проїзній частині біля Красилівської ЗОШ I-III ст. № 4 імені П.Кізюна нижче і вище школи з асфальту, виплати допомоги за рішенням суду як дітям війни.

На більшість поставлених питань відвідувачі отримали ґрунтовні відповіді та рекомендації, а ті звернення громадян, які потребують детального вивчення, будуть доручені керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій та установ щодо їх вирішення.