23 червня 2020 року під головуванням голови райдержадміністрації Василя Кравчука відбулося спільне засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.
На засідання запрошено керівників підприємств та фізичних осіб-підприємців району, які виплачують заробітну плату найманим працівникам нижче мінімального розміру та щодо заборгованості по заробітній платі.

На початку комісії Василь Кравчук зазначив, що в районі проводиться відповідна робота щодо соціального захисту працівників, забезпечення виконання мінімальних гарантій в оплаті праці та зростання рівня середньої заробітної плати працюючих.

З питання про суб’єктів господарювання щодо дотримання гарантій у виплаті заробітної плати найманим працівникам на рівні не нижче встановленого чинним законодавством проінформував начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Іван Книш, який зазначив, що середня заробітна плата працівників району за березень 2020 року склала 8673,69 грн., що в порівнянні до березня 2019 року більше на 1077,04 грн. (14,2%).

За статистичними даними станом на 01 червня 2020 року в районі заборгованість з виплати заробітної плати становила 40,7 тис.грн.

З керівниками підприємств, фізичними особами-підприємцями району проводиться роз’яснювальна робота щодо необхідності легального оформлення трудових відносин з найманими працівниками та відповідальності у разі порушення умов чинного трудового законодавства.

Про причини низького рівня середньої заробітної плати та шляхи підвищення заробітної плати інформували керівники підприємств та фізичні особи-підприємці, у яких середня заробітна плата у березні 2020 року, нижче встановленого законодавством мінімуму, які пояснили причину низького рівня середньої заробітної плати та запевнили, що надалі дотримуватимуться умов чинного законодавства щодо забезпечення додержання виплати заробітної плати не нижче мінімального рівня.