23 серпня робоча група по виявленню громадян, що здійснюють діяльність на ринках району і торговельних центрах без державної реєстрації, як суб’єкти господарювання, по виявленню неоформлених найманих працівників та по обстеженню суб’єктів господарювання усіх форм власності щодо дотримання вимог санітарного законодавства (далі — робоча група) провела обстеження двох закладів торгівлі в селах Чепелівка та Воскодавинці.

В ході обстеження, представником Держпродспоживслужби роз’яснено умови зберігання та продажу продовольчих товарів, дотримання санітарного стану торговельних закладів.

За встановленими фактами по виявленню неоформлених найманих працівників робочою групою складено два акти обстеження за недотриманням роботодавцями законодавства щодо укладання трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками-продавцями (найманою особою) в селах Чепелівка та Воскодавинці.

Окрім того, в обстежуваних закладах торгівлі у продавців відсутні медичні книжки, приміщення магазинів потребують прибирання та поточного ремонту. Порушуються умови зберігання готової та сирої продукції.

Робоча група взяла на контроль виконання приписів в актах (довідках) обстеження щодо усунення виявлених порушень.

Власник торговельних закладів одна й таж сама фізична особа-підприємець, зобов’язались в найближчі терміни усунути недоліки у ведені господарської діяльності згідно чинного законодавства.