17 липня робоча група по виявленню громадян, що здійснюють діяльність на ринках району і торговельних центрах без державної реєстрації, як суб’єкти господарювання, по виявленню неоформлених найманих працівників та по обстеженню суб’єктів господарювання усіх форм власності щодо дотримання вимог санітарного законодавства (далі — робоча група) провела обстеження трьох закладів торгівлі на території Печеської сільської ради.

В ході обстеження, підприємцям надавались  роз’яснення вимог чинного законодавства щодо використання праці найманих осіб, порядку їх оформлення.

Робочою групою надано рекомендації щодо наповнення «Куточка споживача».

Представником Держпродспоживслужби роз’яснено умови зберігання та продажу продовольчих товарів, дотримання санітарного стану торговельних закладів.

За встановленими фактами по виявленню неоформлених найманих працівників робочою групою складено два акти обстеження за недотриманням роботодавцями законодавства щодо укладання трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками-продавцями (найманою особою) у с.Печеськи та с.Грицики .

Окрім того, в одному обстежуваному продуктовому магазині у с.Печеськи у продавця відсутня медична книжка.

Робоча група взяла на контроль виконання приписів в актах (довідках) обстеження щодо усунення виявлених порушень.

Фізичні особи-підприємці зобов’язались в найближчі терміни усунути недоліки у ведені господарської діяльності згідно чинного законодавства.