10 травня робоча група по виявленню громадян, що здійснюють діяльність на ринках району і торговельних центрах без державної реєстрації, як суб’єкти господарювання, по виявленню неоформлених найманих працівників та по обстеженню суб’єктів господарювання усіх форм власності щодо дотримання вимог санітарного законодавства (далі — робоча група) провела обстеження чотирьох закладів торгівлі на території Корчівської сільської ради.

В ході обстежень, підприємцям надавались  роз’яснення вимог чинного законодавства щодо використання праці найманих осіб, порядку їх оформлення.

Робочою групою надано рекомендації щодо наповнення «Куточка споживача».

Представником Держпродспоживслужби роз’яснено умови зберігання та продажу продовольчих товарів, дотримання санітарного стану торговельних закладів.

Практично в усіх обстежуваних торговельних закладах виявлені факти порушення умов зберігання продуктів харчування та товарного сусідства.

За встановленими фактами по виявленню неоформлених найманих працівників робочою групою складено один акт обстеження за недотриманням роботодавцем законодавства щодо укладання трудового договору, оформлення трудових відносин з працівником-продавцем (найманою особою) та один акт про відсутність ліцензії на продаж підакцизних товарів та фактична наявність в магазині підакцизного товару(пиво та слабоалкогольні напої), неналежний санітарний стан торговельного закладу.

Робоча група взяла на контроль виконання приписів в актах (довідках) обстеження щодо усунення виявлених порушень.

Фізичні особи-підприємці зобов’язались в найближчі терміни усунути недоліки у ведені господарської діяльності згідно чинного законодавства.