02 січня 2019 року під головуванням заступника керівника апарату – начальника відділу персоналу апарату райдержадміністрації Світлани Олексійчук відбулось засідання районної комісії з питань призначення усіх видів державної соціальної допомоги громадянам та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Розглянуто 57 звернень громадян щодо призначення державної соціальної допомоги, субсидії та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, з яких по 55 зверненнях прийнято позитивні рішення, відмовлено по 2 зверненнях у зв’язку з відсутністю об’єктивних обставин.
![](https://krasyliv-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2019/01/с1-750x400.jpg)