02 грудня 2020 року під головуванням голови комісії О. Конуся, заступника голови районної державної адміністрації, відбулось засідання районної комісії з питань призначення усіх видів державної соціальної допомоги громадянам та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. . Розглянуто 26 звернень громадян щодо призначення державної соціальної допомоги, субсидії та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, по яких прийнято позитивні рішення.
![](https://krasyliv-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2020/12/Без-названия-2.jpg)