12 березня 2019 року в великому залі адмінбудинку під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Дмитра Склонного відбулось засідання Ради регіонального розвитку Красилівського району, співголовами якої є голова районної ради Василь Пасічник та міський голова Ніла Островська. Розпочалось засідання зверненням до присутніх у залі представників місцевих громад, підприємств та організацій, громадськості району Склонного Дмитра Васильовича, який озвучив мету — затвердження перспективного плану розвитку нашого краю на найближчі три роки, та порядок денний засідання. У своєму зверненні керівник району також відзначив правильність вибраного курсу керівниками держави, адже за 5 років вдалось підняти економіку країни буквально з руїн, та презентував присутнім перспективний план розвитку на 2019-2021 роки в такій важливій галузі як житлово-комунальне господарство (будівництво водогонів, ремонт доріг, освітлення населених пунктів району). В свою чергу головний лікар Красилівського Центру первинної медико-санітарної допомоги ознайомив присутніх з проектами, які планується реалізувати в галузі охорони здоров’я. Докладний план можна переглянути тут.

Плани розвитку в галузі освіти презентувала головний спеціаліст управління освіти райдержадміністрації Наталія Свистун, які переглянути можна тут.

Міський голова Ніла Островська перед презентацією планів розвитку Красилівської ОТГ, також відзначила позитивні зміни в державі, завдяки впровадженню реформ, та вкотре закликала присутніх у залі представників місцевих громад не зволікати з впровадженням реформи децентралізації, адже на власному досвіді переконавшись, що дана реформа приносить тільки позитивні результати. Переглянути плани розвитку Красилівської ОТГ можна тут.

Представники Антонінської ОТГ озвучили здобутки своєї громади за попередній рік та презентували плани розвитку на 2019-2021 роки, які можна переглянути тут.