23 травня 2017 року в малому залі райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Дмитра Склонного відбулось засідання конкурсного комітету з підготовки та проведення конкурсів щодо визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району.

Відповідно до оголошення про проведення конкурсу, опублікованого в газеті «Красилівський вісник» на конкурс виставлено один приміський маршрут: Красилів – Яворівці №0943.

Конкурсний комітет вирішив визнати переможцем конкурсу на приміському автобусному  маршруті загального користування, який не виходить за межі території району перевізника ТОВ «Штефанік-Арсенюк» по об’єкту №1: Красилів – Яворівці №0943.