26 вересня 2019 року за участю начальника управління фінансів Красилівської РДА Наталії Кобильчук, заступника голови Красилівської районної ради Миколи Білика, заступника керівника апарату — начальника відділу персоналу апарату райдержадміністрації Світлани Олексійчук, керівників районних служб центральних органів виконавчої влади, начальників відділів, управлінь райдержадміністрації та районної ради, представників органів місцевого самоврядування відбулося засідання колегії райдержадміністрації.

На засіданні колегії  розглянуто наступні питання:

• Про заходи з утримання та ремонту автомобільних доріг місцевого значення загального користування доповідала:

Дузєва М.М. – завідувач сектору містобудування, архітектури, житлово – комунального господарства та будівництва райдержадміністрації (текст доповіді);

• Про стан виконавської дисципліни в районній державній адміністрації у II кварталі 2019 року доповідала:

Бондарчук Л.С. – провідний спеціаліст сектору організаційної роботи та з питань контролю апарату райдержадміністрації (текст доповіді);

• Звіт сільського голови про роботу виконкому Лагодинецької сільської ради щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» підготував:

Мудь В.М.— Лагодинецький  сільський голова (текст доповіді);

• Про план роботи районної державної адміністрації на ІV квартал 2019 року доповіла:

Олексійчук С.В. – заступник керівника апарату — начальник відділу персоналу апарату райдержадміністрації (текст доповіді).