15 серпня 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний провів засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Красилівській районній  державній адміністрації.  Членами комісії розглянуто питання епізоотичної ситуації щодо африканської чуми свиней та прийнято ряд рішень щодо вжиття невідкладних заходів з недопущення занесення збудника африканської чуми свиней на територію Красилівського району, оскільки за повідомленням начальника управління Держпродспоживслужби  Красилівського району Головного управління Держпродспоживслужби  в Хмельницькій області Гринчук О.М. з початку 2017 року на території  України зареєстровано  92 випадки африканської чуми свиней, останній випадок в філії «Рідний край» ПАТ «Зернопродукт МХП» Теофіпольського району, с.Коров’є. Основною причиною такого стану є ігнорування  суб’єктами господарювання, діяльність яких пов’язана  з утриманням свиней,  заходів біологічної безпеки (санпропускник, дезбер’єр, дезкилим , спецодяг, спецвзуття).