24 вересня 2019 року відбулися установчі збори з формування нового складу громадської ради при Красилівській районній державній адміністрації,  на порядок денний якого виносились питання:

1. Інформація ініціативної групи про підготовку до установчих зборів.
  2. Обрання робочих органів зборів (лічильна комісія, голова зборів, секретар).
  3. Проведення виборів до громадської ради на основі рейтингового голосування.
  4. Про обрання голови громадської ради, заступника та секретаря.
  5. Обговорення проектів Положення про громадську раду при Красилівській районній державній адміністрації та плану роботи.

У ході роботи затвердили персональний склад громадської ради при Красилівській районній державній адміністрації у кількості 9 осіб :

Галиш Микола Іванович

Первинна організація Профспілки авіабудівників України на Державному підприємстві «Красилівський агрегатний завод»
Данилюк Таїсія Володимирівна

Красилівська районна організація профспілки працівників культури
Демчук Володимир Володимирович _ Красилівська районна організація Спілки ветеранів Афганістану
Дзюмка Оксана Василівна

Громадська організація «Красилівська міська організація «Надія»
Лукіянчук Сергій Феофанович _

Громадська організація «Ветеранів Війни та учасників антитерористичної операції «Патріоти Красилівщини»
Маланчак Леся Іванівна _

Красилівська районна громадська організація « Молодь за майбутнє»
Морозюк Світлана Іларіонівна

_

Красилівська районна організація Профспілки працівників освіти і науки
Нагорний Олександр Павлович

_

Красилівська районна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України»»
Новікова Світлана Петрівна _

Громадська організація «Союз українок»

А також вирішили обрати головою громадської ради при Красилівській районній державній адміністрації Дзюмку Оксану Василівну – уповноваженого представника від Громадської організації «Красилівська міська організація «Надія»;

Заступником голови громадської ради при Красилівській районній державній адміністрації Данилюк Таїсію Володимирівну – уповноваженого представника від Красилівської районної організації профспілки працівників культури;

Секретарем громадської ради при Красилівській районній державній Новікову Світлану Петрівну – уповноваженого представника від Громадської організації «Союз українок».