02 серпня робоча група по виявленню громадян, що здійснюють діяльність на ринках району та торгівельних центрах без державної реєстрації, як суб’єкти господарювання та по виявленню неоформлених найманих працівників провела обстеження 7 торговельних закладів в селах Щиборівка, Радісне, Каламаринка, Мовчани. В ході обстежень надавались  роз’яснення вимог чинного законодавства щодо використання праці найманих осіб, порядку їх оформлення. Представником Держпродсопживслужби проведено бесіди із продавцями продуктових магазинів по профілактиці ботулізму, кишкових інфекцій та харчових отруєнь.

  За результатами обстеження робочою групою складено акт за дотриманням роботодавцем законодавства щодо укладання трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами) у с. Щиборівка.

        Окрім того, в обстежуваних продовольчих  магазинах, за невеликим виключенням, виявлені факти порушення умов зберігання продуктів та товарного сусідства (сира та готова продукція зберігається разом). В окремих магазинах побутова хімія знаходиться в сусідстві з продуктами харчування