21 лютого 2019 року в Красилівському територіальному центрі соціального обслуговування відбулись збори Хмельницької територіальної первинної організації УТОС з членами організації незрячих Красилівського району, в яких взяли участь заступник керівника апарату — начальник відділу персоналу апарату райдержадміністрації Світлана Олексійчук,  заступник голови  районної ради Микола Білик, секретар виконавчого комітету міської ради Ірина Морозович. В ході зустрічі було обговорено ряд нагальних питань членів товариства щодо придбання засобів реабілітації для людей з інвалідністю по зору, надані консультації з питань користування пільгами, монетизації субсидій, пенсійного забезпечення та отримання медичної допомоги. Члени організації мали змогу поставити актуальні питання представникам влади, які у свою чергу довели до відома учасникам заходу про зміни в законодавчій базі, надали консультації та ґрунтовні роз’яснення щодо вирішення їхніх проблем.