13 грудня 2017 р. у приміщенні  Красилівської районної державної адміністрації відбулась друга обласна молодіжна науково-практична конференція «Хмельниччина в роки Української революції (1917-1921рр.). Організаторами конференції виступили державний архів Хмельницької області, департамент освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації, Хмельницький обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді, Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, управління освіти, молоді та спорту Красилівської райдержадміністрації, Красилівська міська рада, Красилівська районна організація Національної спілки краєзнавців України, Красилівський районний Будинок творчості дітей та юнацтва. До організаційного комітету заходу увійшли і міський голова Ніла Островська та начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олена Заїка. За результатами конференції оргкомітет рекомендував до друку 21 статтю, над якими працювали 37 педагогів, аспірантів, студентів та учнів навчальних закладів Республіки Польща, Хмельниччини, Рівненщини та м.Києва. Також присутні на конференції мали можливість ознайомитись з виставкою Держархіву Хмельницької області, приуроченою 100-річчю української революції.