14 квітня 2019 року відбувся VІ Кубок з футболу серед аматорських колективів, присвячений пам’яті українського поета, лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка (2002), президента Асоціації українських письменників, радника міністра культури з питань книговидання Ігоря Римарука.

Цьогоріч за право володіння Кубком зібралися команди із сіл Западинці, Великі Зозулинці, Радісне Красилівського району, команди  населених пунктів  Гвардійське, Аркадіївці, Лісові Грінівці представляли Хмельницький  район та Волиця- Польова  Теофіпольського району.

Матчі турніру відбулися в двох підгрупах на стадіонах с. Западинець та с. Михайлівці. Представники Западинець та Радісного, які стали переможцями підгруп, в підсумку розіграли перше місце, за результатами якого з рахунком 2:1 перемогу здобула команда Западинець. Третіми  стали гості із села Аркадіївці, які переграли Волицю-Польову з рахунком 1:0.

Заступник  керівника апарату — начальник відділу  персоналу апарату райдержадміністрації Світлана Олексійчук та головний спеціаліст управління освіти, молоді та спорту Наталія Свистун нагородили переможців та учасників змагань  кубками, грамотами та  подяками управління освіти, молоді та спорту Красилівської райдержадміністрації.

Щиро дякуємо організаторам Сергію  Янюку та Сергію Томчуку, ТОВ «Житниця Поділля», жителям  села, любителям футболу (Руслану Савіцькому, Сергію Вінічуку, Михайлу Гриндію,  сім’ям Кошових, Лісовських та Кремінським).