02 березня 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний та голова районної ради Василь Пасічник взяли участь у сході жителів села Михайлівці. Основне питання, яке розглядалось на зібранні стосувалось звіту Михайловецького сільського голови за проведену роботу у 2016 році. Серед озвучених досягнень роботи сільської ради було і будівництво водогону в с.Мотрунки, на яке було затрачено 328 тис.грн. в тому числі 100 тис.грн. спів фінансування з районного бюджету. Саме по будівництву водогону в місцевих жителів виникло найбільше запитань. Відповіді на питання внесення змін до проекту будівництва під час виконання робіт та невідповідності виконаних робіт до проекту, так місцевими жителями і не були отримані, оскільки запрошені на схід села представники проектної організації та технічного нагляду не з’явились. Також місцевих жителів турбували питання облаштування автобусної зупинки в с.Мотрунки, відсутності води в криницях в с.Сушки та ін..