26 лютого 2019 р. відбувся регіональний збір лідерів та координаторів учнівського самоврядування у форматі інтелект-шоу «IQ-Поділля». Організатор інтелект-шоу – Хмельницький обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді. Захід проходив на базі Великочернятинської ЗОШ І-ІІІ ст. Старокостянтинівського району.
Красилівський район представили лідери учнівського самоврядування: Михайлюк Анна, Тимчук Марія (Кузьминський ліцей), Клокова Анна (Кременчуківський ліцей), Лісовська Анастасія (Печеська ЗОШ І-ІІІ ст.), Горбатюк Альона (Митинецька ЗОШ І-ІІІ ст.), Гук Дмитро (Великозозулинецька ЗОШ І-ІІІ ст.), Китайчук Марія (Радісненська ЗОШ І-ІІІ ст.). Лідери презентували себе під назвою «Ліга переможців», проявивши вміння у різноманітних інтелектуальних та веселих конкурсах: «Брейн-ринг», «Інтуїція», «Домашне завдання», «Квест»… Представники нашої команди змагалися у вправності розуму, інтелекту та прихильності фортуни із командами Ярмолинецького району, м. Шепетівка, Антонінської ОТГ, Грицівської, Чорноострівської селищних об’єднаних територіальних громад.
Тож вітаємо наших учасників з зайнятим ІІІ місцем! Щиро бажаємо наснаги та подальших перемог! Пишаємося вами!