З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу суспільства, постановою Верховної Ради України з 14 березня поточного року започаткований День українського добровольця.  Саме у березні 2014 року добровольці із Самооборони Майдану вирушили на військовий полігон для проходження військової підготовки для подальшої участі у воєнних діях. Це свято справжніх патріотів. Людей, котрі свідомо, за покликом серця в скрутний для своєї держави час стали на захист її суверенітету та територіальної цілісності.

Саме в цей день  в приміщенні центральної районної бібліотеки відбулась година мужності «Добровольці – воїни світла» за участю керівництва району та міста, які у своїх виступах подякували героям — добровольцям за  мужність, проявлений героїзм під час захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

Також Ніла Василівна та Василь Савович з нагоди Дня українського добровольця нагородили грамотами райдержадміністрації та районної ради з врученням подарунків та квітів добровольців району, а саме:

БАЛАНА Сергія Васильовича;

БОЙКА Миколу Юрійовича;

БОНДАРА Івана Петровича;

ГАЛАЙДУ Артура Васильовича;

ГАЛЮКА Андрія Олександровича;

КАЧУРОВСЬКОГО Романа Миколайовича;

ПУРИКА Володимира Івановича;

РОЗУМНОГО Володимира Григоровича;

САЙФЕДІНОВА Ріната Кашафовича;

ХОМЕНЮКА Володимира Степановича;

ЯЩУКА Олександра Дмитровича.

До присутніх також звернувся міський голова Анатолій Жовтан, який зазначив, що пишається мужністю та героїзмом українських добровольців, побажав доброго здоров’я, незламності духу, успіхів у мирному житті добровольцям Красилівщини та вручив їм грамоти, подарунки і квіти

Усіх запрошених добровольців привітав і військовий комісар Красилівського військового комісаріату, підполковник Богданов Андрій Валерійович. До свята українського добровольця з музичними вітаннями приєдналися  учні Красилівської дитячої музичної школи та народний аматорський  ансамбль «Висота».

На завершення   усі часники заходу  перейшли до пам’ятника  «Героям України», вшанувавши пам’ять загиблих покладанням квітів.