Однією з актуальних проблем, що стоїть перед освітньою галуззю району та визначена в нормативно-правових документах, є створення в навчальних закладах умов для збереження та зміцнення здоров’я дітей. Якісне, збалансоване харчування дітей – запорука здорової нації. Якість харчування школярів має зростати. У цьому переконана голова Красилівської районної державної адміністрації Ніла Островська.

На виконання розпорядження голови Красилівської районної державної адміністрації від 30.03.2017 року №87 «Про стан організації харчування у загальноосвітніх закладах району» з метою забезпечення якісного, повноцінного харчування школярів у закладах освіти виділено 250 тис. грн із районного бюджету і розпочато капітальний ремонт шкільної їдальні Красилівського  НВК «Гімназія та ЗОШ І ст.».

Завдяки коштам державної освітньої субвенції розпочато капітальний ремонт шкільної їдальні Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 ім. П. Кізюна (185 тис. грн). Стало можливим провести поточний ремонт шкільної їдальні Печеської ЗОШ І-ІІІ ст. (65 тис. 200 грн), Росоловецької ЗОШ І-ІІІ ст. (25 тис. 200 грн), Антонінської ЗОШ І-ІІІ ст. (155 тис. 963 грн).

Красилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 та Красилівський НВК «Гімназія та ЗОШ І ст.» пройшли конкурсний відбір, що здійснювався у рамках реалізації проекту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу «Створення сучасної моделі управління регіональним розвитком ринку праці в Хмельницькій області і отримали можливість на умовах співфінансування придбати обладнання для шкільних їдалень. Зокрема, до навчальних закладів уже надійшли плити електричні з духовкою, лінії роздачі з комплектуючими, столи виробничі, вітрини для демонстрації та реалізації готової продукції.

Нагадаємо, що впродовж  минулого  року за бюджетні кошти зроблено капітальний ремонт обідніх залів у Красилівських ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (262 тис. 944 грн) і №2 (250 тис. грн);  придбано меблі для шкільної їдальні Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (24450,00 грн), ванни для миття посуду (5900 грн), шафи для зберігання посуду та столешня (6500 грн), Красилівському НВК «Гімназія та ЗОШ І ст.» – меблі для шкільної їдальні (24450,00 грн), замінено вікна на металопластикові (32505 грн); Красилівській ЗОШ І-ІІІ ст. №4 ім.П.Кізюна придбано ванни для миття посуду (5900 грн) і будівельні матеріали для ремонту харчоблоку на суму 20000 грн.

Питання ремонту харчоблоків, вдосконалення їх матеріально-технічної бази перебуває на особистому контролі голови районної державної адміністрації Ніли Островської.