З 1 березня в Україні стартувала масштабна програма «Велике будівництво», яка передбачає капітальний ремонт або спорудження доріг та інфраструктурних об’єктів по всій країні. 

Програма «Велике будівництво» розрахована на п’ять років і фінансується з Державного фонду регіонального розвитку та «Укравтодору». За 5 років у рамках програми планується ввести в експлуатацію близько 24 тисяч кілометрів доріг. На 2020 рік план – понад 4 тисяч кілометрів, в Хмельницькій області заплановано проведення будівництва, капітального та поточного середнього ремонту доріг загального користування 299,1 км.

В рамках програми 21 липня на Красилівщині розпочато роботи з поточного середнього ремонту автомільної дороги загального користування місцевого значення  О-230915 Красилів- (Старокостянтинів — Антоніни), яка проходить по території Красилівського району. Ремонт проводитиметься окремими ділянками: 0+000 – км 2+870, км 7+900 – км 8+700, км 10+370 – км 11+700 (ділянки напрямку Красилів-Заставки, біля в’їзду в с. Кульчини, с.Кульчини-с.Кульчинки). Наразі роботи проходять біля виїзду з міста Красилів в напрямку с.Заставки.

Роботи з поточного середнього ремонту виконує підрядне підприємство  ТОВ «СТЛ+М».

Повідомляємо, що ремонтні роботи виконуються з частковим обмеженням руху автотранспорту.

Просимо учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, бути уважними та виконувати вимоги дорожніх знаків щодо обмеження руху на ділянках проведення ремонтних робіт.

При укладанні асфальтного покриття проїзд в напрямку с.Дружне та с.Заставки тимчасово буде перекрито. Про це додатково буде повідомлено.