11 вересня 2020 року директор Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмила Петельчук провела семінар-навчання для фахівців із соціальної роботи, які працюють у сільській місцевості, з метою вдосконалення соціальної роботи. Обговорено питання надання соціальних послуг сім’ям, що опинилися в складних життєвих обставинах та підведено підсумки роботи за 3 квартал 2020 року.
![](https://krasyliv-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/IMG-6c272903dfc41aa298d4ee5992923f17-V-750x400.jpg)