02 серпня 2019 року фахівець із соціальної роботи Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, який працює на території Митинецької сільської ради – Пасічник С.І., в рамках проведення акції «Готуємо дітей до школи», надала гуманітарну допомогу одягом та шкільним приладдям 10-м дітям із 3-х сімей, які перебувають на обліку як такі, що опинились у складних життєвих обставинах.
![](https://krasyliv-rda.gov.ua/wp-content/uploads/2019/08/м1.jpg)