21 грудня 2018 року перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний взяв участь у пленарному засіданні тридцять другої позачергової сесії районної ради, яке провів голова районної ради Василь Пасічник.
      У роботі пленарного засідання сесії взяли участь: 21 депутат районної ради із 37 обраних, голови місцевих рад, начальники відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих відділів та управлінь райдержадміністрації, установ і організацій району.
      22 питання орієнтовного порядку денного попередньо було розглянуто і обговорено 19 грудня та на засіданні президії, яка відбулась перед початком пленарного засідання ради.
      Разом з тим, виникла потреба внести до порядку денного тридцять другої позачергової сесії питання «Про внесення доповнень до  рішення двадцять третьої сесії районної ради від 22 грудня 2017 року №16 «Про Програму соціально-економічного розвитку Красилівського району на 2018 рік». Депутати підтримали запропоновані зміни, таким чином порядок денний тридцять другої позачергової сесії включає 23 питання.
      В ході жвавого обговорення депутати розглянули та прийняли позитивні рішення з 23 питань порядку денного, зокрема:
      — затвердили районний бюджет на 2019 рік, 2 нові Програми, план роботи районної ради на 2019 рік, розпорядження голови районної ради від 13.12.2018 року №80 «Про затвердження плану діяльності Красилівської районної ради Хмельницької області з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік»;
      — підтримали внесення змін до: районного бюджету на 2018 рік, програми соціально-економічного розвитку Красилівського району на 2018 рік, рішення двадцять дев’ятої сесії районної ради від 11.10.2018 року №11 «Про затвердження Фінансового плану комунального некомерційного підприємства Красилівський Центр первинної медико-санітарної допомоги на IV квартал 2018 року», рішення двадцять четвертої сесії районної ради від 28.03.2018 року №9 «Про Програму фінансування мобілізаційних заходів у Красилівському районі на 2018-2019 роки»;
      — підтримали рішення стосовно впорядкування організації роботи комунального закладу «Красилівська центральна районна лікарня Красилівської районної ради Хмельницької області» та реорганізації комунального закладу «Красилівська центральна районна лікарня Красилівської районної ради Хмельницької області»;
      — заслухали звіт про виконання та зняли з контролю 2 районні Програми;
      — підтримали 9 рішень щодо управління майном спільної власності територіальних громад району (рішення «Про орендну плату» було прийнято зі змінами).
      Разом з тим, з метою детального вивчення питання щодо передачі із спільної власності територіальних громад Красилівського району у власність Красилівської міської об’єднаної територіальної громади в особі Красилівської міської ради Хмельницької областікомунального некомерційного підприємства «Красилівський Центр первинної медико-санітарної допомоги Красилівської районної ради Хмельницької області» було вирішено за участю депутатів районної та міської рад, сільських голів, керівників закладів охорони здоров’я району провести орієнтовно 26-27 грудня 2018 року погоджувальну нараду.
За інформацією сайту районної ради